बुलिङटारको विद्युतीय समस्य लिएर विद्युत प्राधिकरणमा पुगे; अध्यक्ष सुनारी

बुलिङटार,
नवलपुरको पहाडी भेग बुलिङटार गाँउपालिकाका अध्यक्ष दिपेन्द्र सुनारी मगर नेपाल विद्युत प्राधिकरणमा पुग्नु भएको छ। मंगलबार अध्यक्ष सुनारी मगरले बुलिङटारको विद्युतीय समस्यलाई लिएर नेपाल विद्युत प्राधिकरणको कार्यलयमा पुग्नुभएको हो । अध्यक्ष सुनारी मगरले बुलिङटार बासिन्दाको मुख्य समस्यहरु मध्ये विद्युतीकरणलाई प्राथमिकतामा राखेर अगाडि बढेको बुलिङटार न्युजलाई बताउनुभयो ।

नेपाल विद्युत प्राधिकरणको कार्यकारी निर्देशक कुलमान घिसिङले विद्युतीय सम्बन्धि हरेक कदमहरुको सहयोग रहने प्रतिबद्धता जनाउनु भएको अध्यक्ष सुनारी मगरले बताउनु भयो । घिसिङले बुलिङटार गाउँपालिकालाई कावासोती विद्युत वितरण केन्द्रबाट र लेखनाथ विद्युत वितरण केन्द्रबाट सहज हुने भएकाले उक्त केन्द्रहरुमा पहल गर्न आग्रह गर्नेभएको थियो । अध्यक्ष सुनारीले बुलिङटारमा छिटोभन्दा छिटो बिजुलीको विस्तार गर्न आतुर रहेको बताउनुभयो ।
घिसिङले अझैसम्म विद्युत नपुगेको ग्रामिण भेगहरुमा चाडो भन्दा चाडो विद्युत पुर्याउन पहल गरेको बताउनु भयो ।

अध्यक्ष सुनारी मगरले रोकिएका नवलपुर ग्रामीण विद्युत केन्द्रको ठेक्कालाई यथाशीघ्र खुलाउने र कार्यनयनमा ल्याउने बताउनुभयो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *